Home Home
Home » Home
Nieuws en activiteiten

Vakantie 2010
Voor volgende week zaterdag staat voor enkele leden de klassieker Luik Bastenaken Luik op het programma.
Maar ook een echte Friese Klassieker, deze wordt door Piet georganiseerd en een tijdje terug heeft hij hiervoor een oproep geplaatst in het forum. Deze oproep is inmiddels al wat op de lijst gezakt en daarom de oproep op de homepage:
 
Op 14 augustus organiseer ik de elfmerentocht. We starten om 08.00 uur vanuit Lemmer (parkeerplaats Mac. Donald, direkt aan de snelweg afslag Balk) Zelf rij ik vanuit Dronten rechtstreeks met de auto naar Lemmer. Het lijk mij dat vanaf de Kamphal om 07.00 uur vertrokken wordt richting Lemmer. Vervoer onderling regelen.

Zoals ik al eerder geschreven heb is dit een prachtige tocht door de Zuidwesthoek van Friesland richting Balk langs de meren naar Sneek om vervolgens verder te fietsen langs Akkrum en Terhorne (kameleondorp) richting Joure langs het Tjeukermeer weer naar Lemmer.

Graag bij mij opgeven indien je meegaat om deze mooie tocht te fietsen. Met iedereen wordt rekening gehouden zodat de 150 km door allen te volbrengen is.

Piet Zwijnenburg. Tel. 06-51666588 of 0321-314592

Hendri van de Vosse heeft nog foto's van de Ijsselmeermarathon aangeleverd: KLIK HIER

Nieuws
>> Bike Motion
>> Uitreiking Hesjes Rabobank
>> Sprekersavond Henk Lubberding
>> Uitslag Regelmatigheidrit 2009
>> 15e Herfstveldtoertocht
>> RABO Avondfiets 4-daagse 2009

Tochten
Eerstvolgende tocht:
23e Midweektocht
woensdag 8 september 2010 Aanvang:18:00
 
Klik hier voor de kalender.
 

Sponsoren
 
Powered by Sagitarius CMS